Preskočiť na obsah
Ján Jenčo

Stavebníctvo

Ján Jenčo

Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Obec
Jenkovce
Od roku
2019
IČO
52 251 608

Ján Jenčo

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 52 Jenkovce
Na trhu od
1. marca 2019
IČO
52 251 608
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ján Jenčo

Ján Jenčo – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Jenkovce. Podniká od 1. marca 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.

Základné údaje

Obchodné meno
Ján Jenčo
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 251 608
Dátum vzniku
1. marca 2019
Miesto podnikania
072 52 Jenkovce
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-25666
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ján Jenčo zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ján Jenčo?

Miesto podnikania je v obci 072 52 Jenkovce.

Čím sa Ján Jenčo zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení.

Aké je IČO – Ján Jenčo?

IČO je 52 251 608.

Odkedy podniká Ján Jenčo?

Podnikanie začalo 1. marca 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ján Jenčo podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jan-jenco.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.